Halo, ale o co tu w ogóle chodzi? „Smart Start” Wersja Medium jest innowacyjnym, autorskim programem dla osób, które chcą zacząć pracę w branży jachtingu na stanowisku Stewardessa/Steward, które nie mają jednak dużej wiedzy na ten temat, jedynie ogromną chęć pracy w takim charakterze. Kurs to ścieżka, którą przeszłam ja sama. Ty nie musisz powielać moich błędów, czy przekopywać nocami internetu, żeby znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Nazwałam ten kurs Smart Start, czyli Zacznij Mądrze, nie musisz wydawać pieniędzy na bilet, jechać w ciemno i wszystkiego się domyślać. Kurs oparty jest na metodzie kroków, które bezpiecznie i szybko zaprowadzą Cię tam, gdzie zechcesz. Wersja medium obejmuje 4 kroki (wersja basic 2 kroki, wersja premium 6 kroków).

Moment, a co co dadzą mi 4 kroki?
4-steps key know-how

Celem tych 4 kroków jest przede wszystkim już na samym początku weryfikacja Twojego wyobrażenie na temat pracy, przekazanie Ci najważniejsze zagadnień związanych z branżą, dzięki, którym nabędziesz podstaw tzw. know-how, czyli wiedzy. Pamiętaj, że wiedza daje poczucie bezpieczeństwa i pozwala mieć ocenę na dany temat. Wersja 4 steps jest dla osób, które bardzo intensywnie myślą o pracy w jachtingu, które chcą dowiedzieć się co konkretnie zrobić, aby dostać tę pracę, jak szukać pracy w oparciu o profesjonalne CV. Dostarczam Ci w tej wersji wiedzy na temat serwisu oraz praktycznych rad, jak wejść w branżę i jakich błędów należy unikać. Czy to o mnie? Uwaga: jeśli chcesz rozwiązać któryś z poniższych problemów:

 • pracujesz dużo, ale nie widzisz rezultatów finansowych,
 • masz mało wolnego czasu i pieniędzy,
 • chcesz podróżować, ale też w tym samym czasie zarabiać,
 • chcesz coś zmienić w swoim obecnym życiu,
 • chcesz być niezależna/ny finansowo,
 • szukasz ciekawego pomysłu na wakacje, przerwę w nauce,
 • chcesz spełnić swoje marzenie o…

Poświęć teraz 2 minuty i czytaj dalej

Być może zakończyłaś/eś w swoim życiu jakiś etap i nie wiesz co dalej.? Być może marzy Ci się gap year? Być może chcesz podróżować i jednocześnie pracować…A wydaje Ci się to niemożliwe, wręcz nierealne? Być może Twoja obecna sytuacja finansowa nie jest satysfakcjonująca i chcesz zarabiać więcej? Być może chciałabyś/łbyś przeznaczyć pieniądze na dokończenie studiów, zakup samochodu, wspaniałe wakacje, zakup mieszkania? Być może przemknęła Ci myśl o zmianie miejsca zamieszkania lub wyruszenie w kierunku „nowego”? Być może chcesz wziąć udział w projekcie innym niż wszystkie dotychczas? Być może nie chodzi Ci o pieniądze, ale o przeżycie czegoś zupełnie innego, przeżycie przygody, poznanie nowych ludzi, odważenie się na coś nowego, innego? Jeśli TAK to świetnie się składa, bo wychodzę do Ciebie ze świeżym i niszowym projektem.

Jest to kurs Start Smart, czyli jak zostać Stewardessą w High Luxury Class Yachts

Nareszcie legalny, unikalny i idealny sposób na podróże, pieniądze i pracę, czyli na spełnianie marzeń!

Czego dowiesz się z kursu Start Smart w wersji medium:

 • jaką rolę pełni stewardessa na jachcie,
 • jakie certyfikaty są wymagane i gdzie zrobić,
 • jak przygotować profesjonalne CV i jak zacząć poszukiwania pracy,
 • jak żyć i funkcjonować na jachcie,
 • cała masa przydatnych bonusów.

Kurs składa się z IV modułów (video + ćwiczenia pdf) Dostęp do niego masz przez 12 miesięcy. Dzięki formie online możesz przerobić kurs w dowolnym miejscu na świecie i wracać do niego powtórnie. Po kursie otrzymujesz dyplom.

Program 4 kroków kluczowej wiedzy składa się z:

Moduł I Inception

(10 lekcji video)

W tym module pomówimy o charakterystyce zawodu stewardessy, zakresie obowiązków i specyfice branży. Zweryfikujesz swoje wyobrażenie na temat pracy w jachtingu, bo wyobrażenia, a życie to dwie różne sprawy. Informacje zawarte w tym module pomogą Ci już na początku uświadomić sobie, na jakim etapie decyzji jesteś. Dowiesz się jaką rolę pełni na jachcie Stewardessa, czym się zajmuje i jakie są jej obowiązki. Co zrobić, kiedy nie masz profesjonalnego doświadczenia. Zapoznasz się z wymogami dotyczącymi certyfikatów i uprawnień. Dowiesz się jaki
poziom językowy powinnaś reprezentować, na jakie stanowiska możesz aplikować i jak kształtuje się wizja zarobków, na czym polega specyfika sezonowości i na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu kontraktu, czyli umowy o pracę.

Moduł II Project Work

(8 lekcji video)

W tym module pomówimy o poszukiwaniu pracy. Dowiesz się, jakie masz możliwości poszukiwania pracy, co zrobić,
kiedy twoje doświadczenie jest niewielkie lub nie posiadasz go wcale. Jak profesjonalnie stworzyć swoje CV i samemu wykreować szansę na prace w branży innej niż wszystkie. Gdzie i po jakim czasie możesz najwięcej zarobić, nawet jeśli dziś nie masz o tym bladego pojęcia! W tej części powiem Ci także jak zorganizować przyjazd, na co zwrócić uwagę, a nawet jak spakować walizkę i czego nie warto zabierać wcale. Opowiem Ci także swoją historię na temat swoich trudnych początków. Tego nie przeczytasz w internecie.

Moduł III Master level service

(7 lekcji video)

W tym module pomówimy o serwisie. W tej części kursu dostajesz skondensowaną dawkę wiedzy na temat serwisu, jego zasad i powiązanych z nim aspektów takich jak organizacja wieczorów tematycznych, czy dekoracja stołu. Wypunktowane odnośniki tzw. etykiety Stewardessy tworzą spójną mapę obsługi klienta VIP. Unikniesz gaf i błędów. To dawka wiedzy, która będzie bazą do dalszej rozbudowy.

Moduł IV Keep steer

(9 lekcji video)

W ty module pomówimy o kryzysowych sytuacjach, konfliktach, czasie wolnym, chorobie morskiej i wiele
innych. Ten moduł jest dedykowany specjalnie dla Ciebie. Zwraca uwagę na to, co stricte związane z pracą i załogą. Dowiesz się, dlaczego warto unikać konfliktów i obgadywania, jak nie wydać wszystkich zarobionych pieniędzy, jak dobrze wyglądać w warunkach podwyższonego stresu i nareszcie stanie się jasne, czy stewardessa ma czas wolny. Pomówimy o plusach i minusach pracy na jachcie, jak również o asertywności i samotności. Będzie bardzo życiowo!

Bonusy:
 • hit! Rady dotyczące interview od polskiej Chief Stew z wieloletnim doświadczeniem, bezcenne,
 • 2 cenne rady Tender Driver dotyczące stresu, konfliktów i zmęczenia, bezcenne,
 • hit! Mini przewodnik – Niezbędne adresy, telefony i informacje dotyczące noclegu, transportu, rozkładu jazdy na południu Francji, 400 zł,
 • adresy najlepszych agencji rekrutujących, 200 zł,
 • filmiki pokazowe i instruktażowe (otwarcie wina, szampana, pralnia, pokaz jachtu w środku), 100 zł,
 • hit! Zniżka 10% na kurs niezbędny do pływania, 85 zł,
 • wsparcie w grupie Smart Start, bezcenne!